Były „Książę ISIS” zwraca się do Chrystusa po śnie od Boga: „Widziałem miłość, która nie istniała w islamie”

 

Były przywódca ISIS, którego tożsamość ukryto dla jego bezpieczeństwa, nazywa się Mohammad. Cudowne okoliczności, które doprowadziły do ​​jego transformacji, zostały zgłoszone przez duszpasterstwo Dr Michael Youssefa.

 

„Pewnego dnia ktoś zapytał mnie, dlaczego jestem muzułmaninem” – powiedział. Szamocząc się w odpowiedzi, Mohammad zaczął szukać w Koranie, Hadisie i Sunnie.

„Chciałem znaleźć dowód na to, że Allah istnieje, a islam ma rację … Nic nie znalazłem” – powiedział. 

Ale to nie był początkowy powód, dla którego Mohammad spotkał się z Peterem. Mówi, że chciał zabić Piotra, ale podczas pierwszego spotkania Piotr odważnie wypowiedział Słowo Jezus do  przywódcy ISIS.

Spotkanie nie zakończyło się pozytywnie. Mohammad był sfrustrowany i usiłował zrozumieć, co Piotr powiedział mu o tym, kim naprawdę jest Bóg.

Potem oboje spotkali się po raz drugi.

Charisma News  donosi, że starszy dyrektor Departamentu Pomocy Maged Atalla wyjaśnił, co wydarzyło się podczas następnego spotkania. „Gdy spotkali się po raz drugi, Mohammad powiedział Peterowi, że ma sen i zobaczył kopertę ociekającą krwią ze wspaniałym zapachem”, powiedział.

Piotr wyjaśnił, że snem był Bóg, mówiąc mu, że krew musi być przelana na odpuszczenie grzechów.

„Piotr powiedział mu:„ Jezus wysyła ci wiadomość i musisz Mu oddać swoje życie ”. W tym momencie oddał swoje życie Jezusowi, a następnie Mahomet powiedział Piotrowi, że gdy pierwszy raz się spotkali, miał nóż w kieszeni i chciał go zabić na miejscu, ale coś uniemożliwiło mu to – powiedział Atalla.

Teraz palące życiowe pytania Mohammada zostały odebrane, a jego życie dramatycznie się odwróciło.

 

Po pokucie Mohammad doświadczył pokoju, którego nigdy wcześniej nie czuł.

„Widziałem miłość, która nie istniała w islamie” – powiedział.

Z powodu jego regularnych spotkań z Piotrem, tak zwany „Książę ISIS” przyjął Jezusa Chrystusa do swojego życia i rozpoczął swoją podróż jako chrześcijanin.

„Moim zdaniem prawdziwą książką jest Biblia” – oświadczył Mahomet. „Znalazłem prawdę w Jezusie Chrystusie. A ponieważ oddałem swoje życie Panu, jestem pewien, że nigdy mnie nie opuści”.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *