Chrześcijański kaznodzieja został aresztowany w Londynie za głoszenie biblii.

Chrześcijański kaznodzieja został aresztowany 23 lutego po południu przez policję na stacji Southgate London N14 za nauczanie o Jezusie Chrystusie.

Człowiek, który jest Nigeryjczykiem, został poinformowany przez policję, że opinia publiczna oświadczyła, że ​​jest islamofobem i że powinien powstrzymać swoje nauczanie.

Mężczyzna powiedział, że może zostać aresztowany i bez względu na to, co mu zrobi, nie przestanie głosić. Powiedział także funkcjonariuszom, aby oddali swoje życie Chrystusowi, ponieważ powiedział, że nie odejdzie, ponieważ musi powiedzieć ludziom prawdę.

W miarę wzrostu satanizmu na świecie, wzrasta prześladowanie chrześcijan i Słowa Bożego, które to kościół Rzymu przez wieki tępił. W państwie, którego głową jest królowa Elżbieta podobnie jak w średniowieczu prześladuje się głosicieli Pisma.

epa04152466 Seventy-seven-year-old Pope Francis, head of the Roman Catholic Church since 2010 escorts Britain’s 87 year old monarch Queen Elizabeth II, the supreme governor of the Church of England, into the papal study of the Vatican 3 April 2014 during their first ever meeting. The queen and her husband were in Rome at the invitation of President Napolitano. EPA/STEFANO RELLANDINI Dostawca: PAP/EPA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *