Deprawująca polskie dzieci ulotka miasta Gdańsk.

Skoro sam rzymski kościół podejmuje się krytyki słynnej już ulotki propagandowej na miarę LGBT wydanej przez miasto Gdańsk za czasów Adamowicza, zgrzeszyłbym tak, jak grzeszą milczący pastorzy w tej i wielu innych sprawach, gdybym nie opublikował demoraloulotki.

– Broszura nie spełnia kryteriów ulotki edukacyjnej, a jej treść przypomina materiały propagandowe – uważa dr n. med. Piotr Mielcarek, ginekolog. “ZdrovveLove” – tak nazywa się gdański program edukacyjny o zdrowiu prokreacyjnym. Broszura, sfinansowana z kasy miasta, ma przekazywać młodym ludziom informacje na temat seksualności i antykoncepcji. Władze Gdańska informują, że ulotka jest częścią edukacyjną gdańskiego programu in vitro. gloria.tv

Zdaniem ginekologa, najbardziej niepokojące tezy ulotki to: Układ płciowy służy do generowania zmysłowej przyjemności seksualnej (relacje społeczne i prokreacja wymienione jedynie zdawkowo i instrumentalnie w ramach realizacji własnych “praw seksualnych”).

Nie jest celem związku między mężczyzną a kobietą a tym bardziej między dwoma mężczyznami co biblia nazywa obrzydliwością, ukierunkowanie się na zmysłowość.

Większość ludzi korzysta z samozaspokojenia, praktykując uzyskiwanie zmysłowej przyjemności seksualnej poprzez masturbację (w domyśle: jeśli tego nie robisz, nie należysz do większości).

Wielokrotnie umieszczałem informacje na temat szkodliwości masturbacji. Masturbacja nie tylko powoduje kontakt z demonami, ale sprawia iż nie możliwym staje się zdrowa relacja między mężczyzną a kobietą. Zawsze będzie to prowadzić do egoizmu “mogę sam/a”. Jest jeszcze jedna sprawa o której ani ja nie pisałem, ani nigdzie indziej nie znalazłem informacji. Uświadomiłem sobie niedawno. Otóż onanizm powoduje, iż nie musimy zdawać się na Boga w poszukiwaniu partnera czy partnerki, gdyż w każdej chwili możemy się sami zaspokoić.

Przydatne linki z mego bloga:

detektywprawdy.pl/2019/02/27/masturbacja-sex-z-demonami-jak-z-tego-wyjsc/?fbclid=IwAR2tTQbIVC6yt43kgxV1x7O1yanRtBpI05vCJfXWAVCgSZpyMSGE39AYdo0

detektywprawdy.pl/2016/11/08/onanizm-grzech-dyskwalifikujacy-w-zbawieniu/?fbclid=IwAR15_IbkKKSny_AllRY-bsy2ktj8B2joMt6JCcrB3vc_UUhdkxwO6yGlDIM

Niezależnie od wieku, dzieci mają prawo (i mogą być przez takie materiały zachęcane) do wczesnej inicjacji seksualnej, swobodnego praktykowania uzyskiwania zmysłowej przyjemności seksualnej i swobodnego poszukiwania “tożsamości płciowej”


Dzieci mają prawo do: “zawierania związków seksualnych, jakie chcą, opartych na zgodzie każdej ze stron (bez uwzględnienia kryterium wieku)”, “korzystania ze wszystkich swoich praw seksualnych, niezależnie od swojej płci, rasy, wieku, orientacji seksualnej itp.”, “zawierania, życia w i rozwiązywania małżeństw, związków partnerskich i innych relacji opierających się na pełnej i niewymuszonej zgodzie partnera: nikt nie może ci nakazać ani zakazać, z kim się zwiążesz; to ty decydujesz, w jakiej chcesz być relacji”. .

Jest to kierunek do legalizacji pedofilii zgodnie z zasadą małych kroczków. Niestety społeczeństwo śpi jak niedźwiedzie w czasie zimy. Programowanie umysłów przez TV ma koszmarne skutki. Ludzie kompletnie nie są świadomi tego, co się wokół nich dzieje.

Czy zatem niepójście na wybory nie będzie takim samym krokiem jak bierność polskiego pastorstwa?

Jak pisałem to kilka tygodni temu czuję czarne chmury nad Polską.

Anna Jurksztowicz śpiewała kiedyś “gonić zachód z całych sił”. Jak widać gonimy go, ale nie w wynagrodzeniach i wolności gospodarczej ale w zboczeniach.

Wystarczy bierność letnich chrześcijan, by zwyciężyło zło.

źródło: detektywprawdy.pl/2019/02/28/kontrowersyjna-propagandowa-antychrzescijanska-ulotka-edukacyjna-miasta-gdansk-dla-dzieci-i-mlodziezy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *