Dziś zaćmienie słońca w USA. Czy powinniśmy się bać?

Dzisiaj “przetnie” na pół zaćmienie słońca Stany Zjednoczone , co można bardzo symbolicznie traktować, zwłaszcza iż wielu estachalogów dopatruje się zapowiedzi zniszczenia części USA.

 

 

 

Wiele osób żyje w strachu przed niespodziewanymi wydarzeniami. Jednak te nie tylko mają miejsce poza owym zaćmieniem, jak tornada, wybuch wulkanów, trąby powietrzne, nawałnice.

Dla chrześcijan czytających biblię największym zaćmieniem na świecie jest zaćmienie umysłów ludzi z tego świata, które dokonuje sam szatan.

 

“Jeżeli nawet w ewangelii, którą głosimy, nie wszystko jest jasne, to tylko dla tych, którzy idą na potępienie,  dla niewierzących, których umysły zaślepił bóg tego świata, aby nie dostrzegli światła dobrej nowiny o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.” 2 Koryntian 4

 

Zaślepienie umysłów ludzi, którzy nie oddali swego życia Jezusowi jest największym i i najbardziej fatalnym w skutkach zaćmieniem.

Jakie są skutki owego zaćmienia w czasach ostatecznych?

 

Wiedz o tym, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie będą samolubni, rozkochani w pieniądzu, chełpliwi, wyniośli, bluźnierczy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, nieczuli, nieprzejednani, skorzy do oszczerstw, niepohamowani, okrutni, gardzący tym, co dobre, zdradzieccy, bezmyślni, nadęci, kochający przyjemności bardziej niż Boga, stwarzający pozory pobożności, lecz będący zaprzeczeniem jej mocy. Takich ludzi unikaj.” 2 Tymoteusza 3

 

Taki jest niezauważalny skutek najpotężniejszego zaćmienia w historii świata. O tym nie napiszą media głównego nurtu, ani strony zajmujące się spiskami. Skutek odejścia od Boga: miliony alkoholików, ćpunów, cudzołożników, a to wszystko dlatego, że największy kościół na świecie wypaczył ewangelię oraz z powodu  złego nauczania lub jego całkowitego braku. To jest największy kataklizm w historii ludzkości.

 

Jedna myśl na temat “Dziś zaćmienie słońca w USA. Czy powinniśmy się bać?

  • 16 lutego, 2019 o 12:22 pm
    Permalink

    Tzw “Oddanie życia Jezusowi” to jedno a naśladowanie go to zupełnie inna sprawa. Znam wielu chrześcijan, którzy “oddali życie Jezusowi” a jednak w ogóle go nie naśladują ani nie przestrzegają jego nauk. Myślą, że samo mówienie że On jest Panem ich ocali. A jednak sercem są daleko od Niego. Nie mają nic wspólnego z Jego świętym (prawym) życiem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *