Fabian Society rządzi światem przez trzy korporacje: City of London, Washington DC i Vatican City. Przewodnik po tym kto rządzi światem.

Pora na podniesienie kurtyny i wyrzucenie do kosza teorii walk między politykami. Oni wszyscy pracują dla jednego pana. Teraz mamy na to dowody.

 

Kiedy szukamy przyczyn zła obserwując różne wydarzenia na świecie dojdziemy do tropu mówiącego, iż w większości wszystko zostało “zaprojektowane”.

Następnie odkrywamy, że istnieją 3 miasta na ziemi, które nie podlegają żadnej władzy krajowej, mają odrębne prawa, nie płacą podatków, mają własną policję, a nawet posiadają własną flagę “niezależności”. Te 3 miasta kontrolują gospodarkę, militarne ataki i duchowe istoty rządzących. Te 3 miasta to właściwie korporacje, a są to Londyn, Dystrykt Kolumbii (formalnie Waszyngton) i Watykan. Razem kontrolują polityków, sądy, instytucje edukacyjne, zaopatrzenie w żywność, zasoby naturalne, politykę zagraniczną, gospodarkę, media i przepływ pieniędzy w większości krajów, a także 80% całego bogactwa świata. Ich ostatecznym celem jest zbudowanie totalitarnych rządów na skalę globalną, gdzie ludzie będą podzieleni na władców i rządzonych po tym, jak wyludnią świat liczbami, którymi chcą rządzić. Musimy zrozumieć, że świat nie działa zgodnie z tym, w co nas przekonano. Toniemy w dezinformacji.

 

W centrum każdego miasta znajdują się gigantyczne falliczne kamienne pomniki zwane obeliskami znane ze starożytnego Egiptu jako personifikacji państwa szatana i boga Ra (Lucyfera).

 

Dystrykt Kolumbii – Waszyngton

 

Wydzielony obszar taki jak w Watykanie i Cit London:

 

 

 

Obelisk w Waszyngtonie:

 

 

 

W  Waszyngtonie obelisk  znany jest jako pomnik Waszyngtona poświęcony George’owi Washingtonowi przez sekretne bractwo Wolnomularskie Wielkiej Loży Dystryktu Kolumbii w 1848 roku. Wnieśli również 22 masońskie kamienie pamięci. 250 loży masońskich sfinansowało obelisk pomnika Waszyngtona, w tym rycerski zakon templariuszy.

 

 

City of London.

 

Wydzielona część miasta jak w Waszyngtonie i Watykanie:

 

 

Obelisk w Londynie:

 

 

 

Obelisk został pierwotnie wzniesiony w egipskim mieście Heliopolis na rozkaz Totmesa III , około 1450 pne.

Do Anglii sprowadził go mason i lekarz dermatolog William James Erasmus Wilson. Kamień węgielny cokołu złożono masońskimi ceremoniami, a 12 września 1878 r. Podniesiono obelisk. Całe ćwiczenie transportu Igły Kleopatry i zorganizowanie jej ostatecznego miejsca spoczynku w Londynie kosztowało Wilsona prawie 10 000 funtów.

 

Vatican City.

 

Wydzielona część miasta Rzymu:

 

 

 

 

Obelisk w Watykanie:

 

 

Watykański obelisk: Znajduje się na Placu Świętego Piotra, został przeniesiony z Egiptu do obecnej lokalizacji, w 1586. Krąg na ziemi reprezentuje kobiecą waginę, a sam obelisk to penis. Jest to powszechnie znane jako symbolizm okultystyczny.

W Rzymie znajduje się co najmniej osiem starożytnych obelisków egipskich, przywiezionych po podboju Egiptu przez Cesarstwo Rzymskie

Oryginalne pogańskie obeliski są w w Watykanie. Samo miasto jest dosyć okultystycznym miejscem.

 

 

1. CITY OF LONDON

Miasto Londyn powstało, kiedy Rzymianie przybyli do Wielkiej Brytanii 2000 lat temu i założyli punkt handlowy na Tamizie. Dokładnie 1000 lat później Wilhelm Zdobywca (król Wilhelm III) nadał Suwerennemu statusowi Miasta Londyńczyków w 1694 roku, pozwalając im dalej cieszyć się oddzielnymi prawami i przywilejami, o ile rozpoznali go jako Króla. Królowie, którzy zastąpili Williama, postanowili jednak zbudować nową stolicę i nazwali ją Westminster.

Co jest dziwne, to, że ustawy uchwalone przez brytyjski parlament nie mają zastosowania do londyńskiego City. 

Jednak miasto Londyn nie jest niepodległym krajem, jak Watykan.

Dziś miasto Londyn jest miastem o milowym metrażu. 2 Londony mają oddzielne hale miejskie i wybierają oddzielnych burmistrzów, którzy zbierają oddzielne podatki w celu sfinansowania odrębnej policji, która egzekwuje odrębne przepisy. City of London ma swoją oddzielną flagę i herb, podczas gdy miasto Londyn nie. Burmistrz City of London ma wymyślny tytuł “The Honorious Lord Mayor of London” i jeździ złotym powozem do Guildhall, podczas gdy burmistrz Londynu nosi garnitur i jeździ autobusem. Burmistrz Londynu nie ma władzy nad Honorowym Lordem Burmistrzem Londynu (City of London). Wyjątkowość polega na tym, że miasto Londyn jest korporacją starszą niż Wielka Brytania, ale ma przedstawiciela w brytyjskim parlamencie przez osobę znaną jako “Remembrancer”, która jest obecna w celu ochrony interesów miasta.

Domy londyńskiego City:

 • Rothschild kontrolował “Bank of England”
 • Lloyds of London
 • Giełda Londyńska
 • Wszystkie brytyjskie banki
 • Oddziały 384 banków zagranicznych
 • 70 amerykańskich banków
 • Fleet Streets Monopole gazetowe i wydawnicze
 • Siedziba Światowej Masonerii
 • Główna siedziba światowego kartelu pieniężnego znanego jako “THE CROWN”

City of London jest kontrolowane przez Bank of England, prywatną korporację należącą do rodziny Rothschildów po tym, jak Nathan Rothschild rozbił angielski rynek akcji w 1812 roku i przejął kontrolę nad Bank of England.

 

Królowa odnosi się do City of London Corporation jako “Firmy”, ale jest znana jako The CROWN (nie reprezentuje Royalty Wielkiej Brytanii). Pałac Buckingham znajduje się w Londynie, ale nie w City of London, a City nie jest częścią Anglii.

Miasto Londyn bezpośrednio i pośrednio kontroluje wszystkich burmistrzów, rady, rady regionalne, banki międzynarodowe i międzynarodowe, korporacje, systemy sądowe (za pośrednictwem Old Bailey, Temple Bar i Royal Courts of Justice w Londynie), MFW, Bank Światowy , Vatican Bank (poprzez NM Rothschild & Sons London, włoską spółkę zależną Torlonia), Europejski Bank Centralny, Rezerwę Federalną Stanów Zjednoczonych (która jest własnością prywatną i jest potajemnie kontrolowana przez osiem banków kontrolowanych przez Brytyjską Akcję), Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Szwajcarii (który jest również kontrolowany przez Brytyjczyków i nadzoruje wszystkie banki rezerwowe na całym świecie, w tym nasz własny) oraz Unię Europejską i Organizację Narodów Zjednoczonych. Korona (CROWN) kontroluje światowy system finansowy i rządzi rządami wszystkich krajów Wspólnoty, a także wiele nie należących do Wspólnoty Narodów “zachodnich” (jak Grecja). Korona wędruje z powrotem do Watykanu, na czele którego stoi Papież (właściciel American Express)  Zasadniczo City of London Corporation stanie się “One World Earth Corporation” i prywatnie będzie właścicielem świata. 

2. Waszyngton DC (District of Colombia)

 

Waszyngton nie jest częścią USA. Dystrykt Kolumbii zajmuje jakieś 10 mil ziemi. DC ma własną flagę i własną niezależną konstytucję. Ta konstytucja działa na mocy tyranii rzymskiego prawa, znanego jako Lex Fori. Konstytucja DC nie ma nic wspólnego z amerykańską konstytucją. Ustawa z 1871 roku uchwalona przez Kongres stworzyła odrębną korporację znaną jako STANY ZJEDNOCZONE i rząd korporacyjny DLA  Dystryktu Kolumbii. Tak więc DC działa jako Korporacja poprzez Ustawę. Flaga Dystryktu Kolumbii Waszyngtonu ma 3 czerwone gwiazdki (3 gwiazdki oznaczające DC, Watykan i City of London).

Spojrzenie na różne traktaty rodzi pytanie, czy USA pozostają kolonią brytyjskiej korony. Podstawą tego jest pierwsza karta Wirginii z 1606 r., Która przyznała Wielkiej Brytanii prawo do kolonizacji Ameryki i dała brytyjskiemu królowi / królowej władzę nad suwerenną władzą nad skolonizowaną Ameryką i jej obywatelami. Skolonizowana Ameryka powstała po kradzieży Ameryki od rdzennych Indian. Jeśli Ameryka została skolonizowana z brytyjskimi poddanymi, ludzie ci są poddani brytyjskiemu rządowi.

Aby temu zaprzeczyć, był traktat z 1783 r. Deklarujący niepodległość od Wielkiej Brytanii. Jednakże traktat ten określa Króla / Królową Anglii jako Księcia Stanów Zjednoczonych. (proszę odnieść się do  www.treatyofparis.com ) Niemniej jednak, zgodnie ze słownikiem Bouviers Law w “rządach monarchistycznych”, podmiot pozostaje wierny monarsze, w którym to przypadku poddani brytyjscy w kolonizowanej Ameryce byli wierni monarchii.

 

Odwrotna sytuacja ma zastosowanie w prawie konstytucyjnym, w którym wierność przysługuje suwerenowi i prawom suwerennego rządu, a tubylcy są zarówno podmiotami, jak i obywatelami.

Chodzi o to, czy w 1781 roku toczyła się wojna, a Ameryka zwyciężyła, dlaczego Wielka Brytania musi podpisać traktat w 1783 roku? Kiedy USA wygra wojnę, Ameryka nie powinna wymagać od brytyjskiego monarchy oddania ziemi i odniesienia się do siebie jako Księcia Świętego Cesarstwa Rzymskiego i Stanów Zjednoczonych? Pojawia się również kwestia użycia określenia “Esquire”, ponieważ jest to tytuł szlachecki, który ponownie okazuje posłuszeństwo Królowej / Królowi, a gdy Benjamin Franklin, John Jay Esquire i John Adams podpisują w imieniu USA nazwę “Esquire” podnosi kwestię ważności traktatu z 1783 roku. John Jay podpisał traktat z 1794 r. Między Anglią a USA, podnosząc ponownie, dlaczego 13 lat po podpisaniu traktatu paryskiego USA muszą podpisać traktat z Anglią, jeśli USA są naprawdę “niezależne”.

Co należy dalej badać, to dlaczego USA nadal płacą podatek Miasto, jeśli jest to wolny naród?

 

Traktat z 1794 r. Podpisany pomiędzy Anglią a USA został wynegocjowany przez Johna Jaya Esquire’a, który negocjował traktat z 1783 r. Pytanie brzmi, dlaczego USA musiałyby podpisać traktat z Anglią 13 lat po podpisaniu traktatu paryskiego z 1783 roku, deklarując niepodległość USA? Dlaczego art. 6 i art. 12 nadal dyktowały warunki “niezależnej” Ameryce?

Dalsze czytanie historii USA ujawniłoby, co stało się z Ameryką, kiedy anulowało Kartę Pierwszego Banku Narodowego w 1811 r. I natychmiast potem 4500 brytyjskich żołnierzy przybyło i spaliło Biały Dom, zarówno Domy Kongresu, Biuro Wojny, Departament Stanu USA i Skarbu i zniszczone zapisy ratyfikacyjne (podpisane przez 12 stanów USA) Konstytucji stanów Zjednoczonych, w którym 13 thPoprawka miała powstrzymać każdego, kto otrzymał tytuł szlachecki lub honor od służby rządowi USA. Wojna w 1812 r. Trwała 3 lata, a Karta Banku została przywrócona w 1816 r. po ratyfikacji Traktatu Gandawskiego w 1815 r. Uwaga: 13. poprawka ratyfikowana w 1810 r. Nie pojawia się już w aktualnych egzemplarzach konstytucji USA.

W 1913 roku Rezerwa Federalna została przyjęta przez Kongres Stanów Zjednoczonych, przekazując banknoty Rothschilda złotym i srebrnym rezerwom oraz całkowitej kontroli nad amerykańską gospodarką.

Rezerwa Federalna jest prywatnym systemem bankowym, który nie należy do Ameryki ani Amerykanów.

 

 

Nie ma lepszego czasu na pytanie, czy USA są krajem czy korporacją, a prezydent USA i urzędnicy Kongresu pracują dla tej korporacji, a nie dla narodu amerykańskiego. Wygląda na to, że Korporacja amerykańska jest własnością tego samego kraju, który jest właścicielem Kanady, Australii i Nowej Zelandii, której przywódcy służą Królowej w jej kraju koronnym, a Stany Zjednoczone również były i pozostają kolonią korony należącą do Imperium 3 miast Stany Zjednoczone – City of London, Vatican City i Washington DC. Prezydent USA nie jest niczym więcej niż figurantem dla  banków centralnych  i  międzynarodowych korporacji  –  z których oba  są kontrolowane przez Wysokiego Kościelnej masonerii  z City of London domu globalnego systemu finansowego.

3. Watykan

 

Watykan nie jest częścią Włoch ani Rzymu.

Watykan jest ostatnią prawdziwą resztką Imperium Rzymskiego. 

Mówi się też, że państwo Izrael jest placówką rzymską. Bogactwo Watykanu obejmuje inwestycje u Rothschildów w Wielkiej Brytanii, Francji i USA oraz w korporacjach naftowych i zbrojeniowych. O miliardach Watykanu mówi się, że są kontrolowane przez Rothschilda “Bank of England” i amerykański Bank Rezerw Federalnych. Pieniądze posiadane przez Watykan to więcej niż banki, korporacje, a nawet niektóre Rządy i pytania, dlaczego bogactwo nie jest wykorzystywane do podniesienia co najmniej chrześcijańskiej biedoty, gdy głosi ona o dawaniu?

Watykańskie bogactwo gromadziło się przez wieki poprzez opodatkowanie odpustów, niektórzy papieże sprzedawali bilety do nieba. Dziś są one zbieraniem dusz w Azji.

Razem 3 Miasta mają pod swoim skrzydłem różne społeczeństwa i grupy rozmieszczone na całym świecie, tak aby nikt nie kwestionował ich globalnego planu, a ci, którzy to robią … cóż, wszystkie zabójstwa wyjaśnią, co się stanie.

 

Towarzystwo Fabiana

 

Jest jednym z takich podmiotów, które powstały w 1887 roku, jest mieszanką faszyzmu, nazizmu, marksizmu i komunizmu. Nietrudno sobie wyobrazić, że wszystkie te “ideologie” również zostałyby zaprojektowane przez tych samych ludzi. Nie powinno więc dziwić, że Towarzystwo Fabian jest akredytowane przy tworzeniu komunistycznych Chin, faszyzmu we Włoszech i Niemczech oraz na całym świecie w socjalizmie. Jak wiele osób zostało oszukanych, a także wyjaśnia rolę odgrywaną przez Towarzystwo Fabian w formułowaniu polityki dla zdekolonializowanego Imperium Brytyjskiego. Oznaczałoby to również, że całkiem sporo brytyjskich wykształconych tubylców, obdarzonych płaszczem kierowania nowo niezależnymi narodami, również byłoby członkami społeczeństwa Fabian.

 

Bliższe spojrzenie na podmioty takie jak Bank Of International Settlements (BIS), Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW), Club Of Rome, Komitet 300, Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA), Rada ds. Stosunków zagranicznych, Komisja lateralna, grupy Bilderberg, “federalny” system rezerw, urząd skarbowy, Goldman Sachs, Izrael i lobby izraelskie, Watykan, miasto Londyn, Bruksela, ONZ, izraelski Mossad, Associated Press (AP) ujawni, że wszyscy oni są częścią Towarzystwa Fabian, które kontroluje także Unię Europejską.

Wartym odnotowania cytatem jest australijski senator Chris Schacht, który powiedział w 2001 r. “Prawdopodobnie nie zdawałeś sobie sprawy, że my, Fabiani, przejęliśmy CIA, KGB, M15, ASIO (Australijska Organizacja Wywiadu Bezpieczeństwa), MFW, Bank Światowy i wiele innych organizacji . ”

Z tego wszystkiego powinniśmy zdać sobie sprawę, że NIC NIE DZIAŁA W IZOLACJI. W związku z tym każde wydarzenie, choć niewielkie, jest zaprojektowane i zorkiestrowane przez garstkę ludzi, którzy kontrolują świat i to, co dzieje się na świecie.

Razem są za to odpowiedzialni:

 

1. Globalne ocieplenie / zmiana klimatu – tworząc katastrofę ekologiczną i zdobywając Nagrodę Nobla, stworzyły świadomość społeczną dla “rządu globalnego”, który daje im prawo do podejmowania działań wobec rządów krajowych. Znany jako Agenda ONZ 21, bliższe przyjrzenie się jej klauzulom ujawni, w jaki sposób ludzie będą potrzebować pozwolenia na wszystko, co robią – innymi słowy, są wykorzystywane do kontrolowania ludzi.

2. System bankowy federalny – Towarzystwo Fabian utworzyło Akt Rezerwy Federalnej w 1913 r. Przekazując gospodarkę USA do kartelu międzynarodowych finansistów.

3. Big Pharma – jest odpowiedzialny za narkotykowanie Trzeciego Świata

4. System samorządów lokalnych – promowanie decentralizacji i nowej koncepcji rad regionalnych w celu zwiększenia systemu generowania dochodów. Jest to w ramach ogólnego planu zniesienia niezależnych suwerennych rządów krajowych. Wielka Brytania jest podzielona na 9 odrębnych regionów UE. Brytyjczycy będą zszokowani odkryciem, że prawa unijne mają pierwszeństwo przed brytyjskimi przepisami i jeśli mają wątpliwości, muszą zapytać, dlaczego królowa i brytyjscy premierzy podpisali traktaty przekazujące władzę.

 1. Zniesienie praw własności – w 1974 r. Na prywatnej posiadłości konferencji Habitat stwierdzono zagrożenie dla pokoju i równości środowiska. Używanie “ochrony środowiska” jako zadania polegało na przejęciu ziemskich zasobów i umieszczeniu ich pod władzą centralną (ONZ) oraz wydaniu licencji na płatności. Kto jest właścicielem ONZ … te same rodziny bankowe. W 1987 roku Światowy Kongres Dzikiej Przyrody zorganizowany został przez Bank Ochrony Środowiska Rotszylda, który został założony w tym samym roku. Bank Światowy prawdopodobnie zostanie zastąpiony przez Bank Ochrony Środowiska – celem jest rozbicie banków narodowych, a aktywa zostaną również przeniesione do nowego banku, dlatego też celem jest scalenie walut w 2 lub 3 główne grupy walutowe i zastąpić je nową walutą elektroniczną, o której mówi się, że jest nazywana “dolarem ziemi”. Nowa Zelandia najprawdopodobniej przeniosła ponad 34% swojej powierzchni na tereny należące do UN Heritage Areas i Conservation Parks, a wszystkie one będą własnością tych samych rodzin bankowych. W 1992 roku Konferencji Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska i Rozwoju w Brazylii przewodniczył Michaił Gorbaczow odpowiedzialny za dzielenie Związku Radzieckiego i Maurice’a Strong’a, agenta londyńskiego Rothschilda. Tematem była Agenda 21, która dawała ludziom prawa wyższe od zwierząt, ryb, roślin, drzew i lasów.
 2.  Ustawa o Patriotach, ustawa o prawach człowieka, Konstytucja Unii Europejskiej, partnerstwo na rzecz bezpieczeństwa i dobrobytu są manipulowane, aby umieścić władzę w kontrolowaniu kilku rękom na świecie. Ich plany są planowane corocznie za pośrednictwem Grupy Bilderberg, a ich agenci prowadzą liczne ośrodki analityczne, które kierują polityką rządu, finansowaną przez banksterów, którzy realnie zarządzają światem. Tak więc 13 rodzin bankowych, które zarządzają światem, kontroluje banki centralne świata, które drukują pieniądze, udzielają  pożyczek na odsetki i wyjaśniają, jak dług nigdy nie maleje. Kryzysy gospodarcze, kryzys naftowy (po prostu wzrost cen), Arabska Wiosna są produkowane tak jak wojny. Jest takie powiedzenie, że wszystkie wojny i bankierzy wojen. Niebezpieczeństwo ma miejsce, jeśli chodzi o żywność, ponieważ kontrola jest objęta Monsanto i GMO.

 

Oto logo Towarzystwa Fabiana:

 

 

Jest to nic innego jak wilk w owczej skórze, o czym ostrzegał tak nienawidzony przez cały ten system Jezus Chrystus:

 

„Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach.”” Mateusza 7.

 

Oni doskonale znają biblię w przeciwieństwie do społeczności światowej. Oni się afiszują swym logiem podstawiając ludziom pod nos.

Loga ma  ZWRÓCIĆ  uwagę ludzi przed nadchodzącymi planami, zamiast próbować przekonać ludzi do zaakceptowania ich stopniowego wdrażania.

Wilkami w owczych skórach są: wszystkie religie, wszystkie parlamenty, posłowie i cały system od którego uzależnieni są ludzie. Tutaj nie ma jednego, kilku czy choćby kilkudziesięciu wilków. To jest horda, mająca pod sobą większe hordy głodnych wilków udających owieczki.

 

 

Brytyjski premier Tony Blair i globalna kampania prezydenta George’a Busha “wojna z terrorem” to klasyczna strategia socjalistyczna Fabiana.

Filozofia Towarzystwa Fabiana została napisana w 1887 roku i zawierała stwierdzenie: “Towarzystwo Fabian uznaje główną zasadę marksizmu, zniesienie własności prywatnej itp.” (Oczywiście, że nie dotyczy to wybranej oligarchii na szczycie!).

 

To dlatego, wszelkie spory polityczne są dla nich śmieszne, ponieważ oni stoją po każdej stronie konfliktu. Żydzi nienawidzą katolików, a katolicy Żydów. Hierarchowie katoliccy są Żydami, a Żydzi katolikami.

W ten teatr kłamstwa wierzy cały świat. Tutaj nie jest winna jedna nacja. To, z czym mamy do czynienia to jeden wielki i potężny gang światowy, a wszyscy liderzy, którzy tworzą te podziały na Żydów, katolików, są agentami Towarzystwa Fabiana. Stoją zarówno po stronie Watykanu jak i Izraela. Zajmują ważne stanowiska w protestantyzmie, na co wskazuje fakt dążenia do ekumenii. Ale to jest ekumenia w szatanie.

 

 

Cały świat funkcjonuje jako jedna wielka firma. Jeden system połączony masą ideologii, zgodnie z zasadą “dziel i rządź”.

Wszystkie trzy miasta tworzą trójkąt, który jest tam mocno przedstawiany w teledyskach marionetek Illuminati.

Wszystkie te trzy miasta były odpowiedzialne za 2 wojny światowe.

 

Ich celem jest wprowadzenie komunizmu i całkowita likwidacja własności prywatnej.

W 1917 r. Główne subsydia i fundusze na rewolucję bolszewicką zostały skoordynowane i zorganizowane przez Sir George’a Buchanana i lorda Alfreda Milnera.

 

Brytyjskie Towarzystwo Fabian planuje przejąć świat przez londyńską społeczność finansową po raz pierwszy opublikowaną w książce “Wszystkie te rzeczy” autorstwa nowozelandzkiego autora i dziennikarza AN Field.

Książka została po raz pierwszy wydana w 1936 roku przez Omni Publications w Stanach Zjednoczonych (i ocenzurowana w Nowej Zelandii). Dokument, zwany “Wolnością i Planowaniem” został potajemnie rozpowszechniony w 1932 r. Przez wewnętrzne rady członków Politycznego Planu Gospodarczego, znanego również jako “PEP” w Londynie.

Przewodniczącym tej organizacji był Żyd z City of London, Israel Moses Sieff, który był znanym autorem tego planu.

Siedziba PEP mieściła się przy Queen Anne’s Gate 16 w Londynie.

Pan Sieff był także przewodniczącym i finansistą sieci sklepów Marksa i Spencera oraz wiceprezydenta British Sionist Society.

Podobnie jak w eksperymencie przeprowadzonym w ZSRR, cały świat zostanie ostatecznie przeniesiony do komunistycznych “Narodów Zjednoczonych” Światowej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej, gdzie każdy kraj będzie “regionalizowany” i rządzony przez “Rady regionalne” za pośrednictwem Organizacji Narodów Zjednoczonych dyktatura zwana “Zgromadzeniem Parlamentarnym”, która byłaby tylko inną nazwą radzieckiego “Komitetu Centralnego”, a wszystkie niezależne, suwerenne rządy narodowe zostałyby całkowicie zniesione.

Skupiając się na międzynarodowych finansistach City of London Jewry w filii Bank of England, Bankers Industrial Development Company, istota dokumentu “Freedom and Planning” była (i wciąż jest) stopniowo “radziecka” na świecie w oparciu o ich “pięć lat” Plan “zainaugurowany w Moskwie w latach 1927-28 w Związku Radzieckim.

 

Własność  prywatna byłaby poważnie ograniczona, z większością lądów, morza, rybactwa, rzek, jezior, portów, kolei, komunikacji, mediów, dróg, energii elektrycznej, energii, żywności, wody, gospodarki odpadami, mieszkalnictwa, gospodarstw rolnych, nieruchomości komercyjnych, szkoły, szpitale, policja, opieka społeczna, urzędy skarbowe itp. przeniesione do ustawowych korporacji, spółek lub funduszy powierniczych, które pośrednio będą własnością banków City of London.

“Chłopom” pozwolono by nadal posiadać własne ubrania i małe aktywa, takie jak meble, samochody i łodzie itd., Ale główne aktywa każdego kraju byłyby własnością ich międzynarodowych korporacji i banków.

 

Zasadniczo City of London Corporation stanie się “One World Earth Corporation” i prywatnie będzie właścicielem świata.

Podobnie jak w eksperymencie przeprowadzonym w ZSRR, cały świat zostanie ostatecznie przeniesiony do komunistycznej “Narodów Zjednoczonych” Światowej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej, gdzie każdy kraj będzie “regionalizowany” i rządzony przez “Rady regionalne” za pośrednictwem Organizacji Narodów Zjednoczonych dyktatura zwana “Zgromadzeniem Parlamentarnym”, która byłaby tylko inną nazwą radzieckiego “Komitetu Centralnego”, a wszystkie niezależne, suwerenne rządy narodowe zostałyby całkowicie zniesione.

 

W wyniku Planu PEP pierwotnie sformułowanego w 1932 r., Teraz “aktywa państwowe” każdego kraju (będące własnością państwa w imieniu narodu) są gorączkowo “sprywatyzowane” przez banki i korporacje kontrolowane przez miasto Londyn, głównie pod kierunkiem dwóch czołowych fabianskich pisarzy socjalistycznych sir Rogera Douglasa i Johna Redwooda.

Książka Sir Rogera Douglasa “Niedokończony biznes” i książka Johna Redwooda “Przedsiębiorczość publiczna w kryzysie” to podstawowe podręczniki używane przez ministrów finansów centralnych i samorządowych na całym świecie do sprzedaży “majątku rodzinnego” każdego narodu i majątku państwowego bardziej “wrażliwe” aktywa publiczne przenoszone na partnerstwa publiczno-prywatne typu faszystowskiego (PPP), które mają na celu sprawienie, aby masy publiczne i chłopstwo “uważały”, że mają pewną kontrolę, podczas gdy w rzeczywistości nie mają żadnego aktywów znajdują się w bankach City of London oraz w korporacjach, które je finansują.

Do niedawna John Redwood był szefem globalnej Jednostki ds. Prywatyzacji NM Rothschild & Sons London, która koordynuje cały globalny proces prywatyzacji.

Sir Roger został zatrudniony jako konsultant w City of London Banks, Banku Światowym i innych w celu doradzania w zakresie krajowych programów prywatyzacyjnych.

Społeczeństwo Fabianów “Regionalizacja” świata poprzez ONZ i kontrolę UE nad Radami Regionalnymi i Miejskimi.

Wszystkie kraje na świecie są obecnie “regionalizowane”.

Obecnie, na przykład, całe Stany Zjednoczone są “regionalizowane”, a Komitet Regionów UE z siedzibą w Brukseli “regionalizuje” każdy kraj w Unii Europejskiej.

W wyniku tego radykalnego procesu “regionalizacji” Wielka Brytania została już skutecznie zlikwidowana, podzielona na 9 odrębnych regionów UE oraz Walię, Szkocję i Irlandię Północną.

Ten przebiegły proces, który jest “stopniowo” wdrażany, aby zniszczyć władzę centralnego rządu krajowego w każdym kraju, jest powszechnie określany jako “Devolution” przez Queen and Fabian Society.

W przeciwieństwie do reszty autonomicznych regionów w Wielkiej Brytanii, które podobnie jak większość innych regionów w UE, które stały się praktycznie bezsilne poprzez ich reprezentację w Parlamencie Europejskim, który jest obecnie tylko “gadającym sklepem”, City of London Corporation jako odrębnym regionem w Unii, który obecnie ją reguluje.

Wynika to z faktu, że wszyscy komisarze są mianowani (nie wybrani) do Komisji Europejskiej przez kontrolowanych przez miasto Londynu liderów biznesu i bankierów w swoich krajach.

W tej chwili w całej Wielkiej Brytanii wszystkie rady miejskie i rady regionalne radykalnie zwiększają swoje stopy procentowe na nieruchomościach należących do nich, a jednocześnie szybko zwiększają swój poziom zadłużenia za niewygórowane programy prac kapitałowych poprzez pożyczki od banków City of London, których polityka jest celowo ma na celu przygotowanie do “prywatyzacji” rady przy jednoczesnym przeniesieniu samorządu lokalnego w każdym kraju na “rady regionalne”, które ostatecznie staną się lub będą kontrolowane przez “regionalne zgromadzenia parlamentarne”, identyczne ze starą strukturą jak  w byłym Związku Radzieckim, które najpierw zinternacjonalizowało następnie zlikwidowali rządy krajowe, zanim ustanowią swoje republikańskie państwo socjalistyczne.

 

Wszelkie siły polityczne takie jak syjonizm czy katolicyzm  są tak zorganizowane, żeby dać ludziom nadzieję na zmianę, poczucie siły w ich przynależności do katolicyzmu czy żydostwa, kiedy wszyscy oni  będą tkwić w komunizmie XXI wieku.

 

Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym. 1 Jana 5

 

 

 

Koniec części I.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *