Huston mamy problem. Jest nim huragan. Coraz więcej mocnych znaków czasów końca.

Huragan Harvey został kategoryzowany jako burza tropikalna.  Z ulewnego deszczu zrobiła się nagle ściana wody zalewając na całym swym obszarze drogi, domy. W czasie huraganu zginęło 8 osób.  Największe szkody wyrządził w Huston.

 

 

Takie zjawiska były od dosyć dawna, ale nie nigdy z takim natężeniem jak obecnie i w tylu miejscach na świecie. Biblia określa to mianem bóli porodowych:

 

(11) Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.
Ew. Łukasza 21:1″ Łukasza 

Mateusz zaś ostrzegał nas przed potencjalnymi konfliktami na całym świecie:

(8) Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu; będą miejscami trzęsienia ziemi, będą klęski głodu. To jest początek boleści.

(Ew. Marka 13:8″

 

Czyż to wszystko się nie dzieje?

 

Skutek huraganu:

 

 

 

Chrześcijanie biblijni wiedzą, iż nadchodzą czasy końca. Wielki ucisk biblijny puka do drzwi.

Jednak najważniejsza w tym informacją jest 12 rozdział Apokalipsy. Jest w nim mowa o narodzinach kościoła. Kończy się czas łaski i zamyka możliwość należenia do zgromadzenia (kościoła) Boga.

 

(2) A jest brzemienna. I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia. 
(Apokalipsa (Objawienie) 12:2,

 

Brzemienność oznacza poczęcie kościoła, który wyjdzie w takim stanie jak dziecko. Kompletny, kształtowany przez całą ciążę. Niestety nie załapią się do niego nawet Ci, którzy zwą się chrześcijanami a żyją w grzechu. To koniec zabawy w religię. To koniec wyobrażeń o Bogu. Bóg ostatni raz mówi poprzez przyrodę: nawróćcie się.

 

 

Wiedz o tym, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie będą samolubni, rozkochani w pieniądzu, chełpliwi, wyniośli, bluźnierczy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, nieczuli, nieprzejednani, skorzy do oszczerstw, niepohamowani, okrutni, gardzący tym, co dobre, zdradzieccy, bezmyślni, nadęci, kochający przyjemności bardziej niż Boga, stwarzający pozory pobożności, lecz będący zaprzeczeniem jej mocy. Takich ludzi unikaj.” 2 Tymoteusza 3

 

 

Kiedy nadejdą ciężkie czasy żaden polityk nie da Wam tyle nadziei jak Jezus Chrystus. Tylko On zbawia. tylko On ratuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *