Mafia włoska zlikwidowała już 120 uchodźców. Na jakim etapie dziejów historii jesteśmy?

Interes to interes. Włochy stają się coraz mnie popularne, a po ostatnim napadzie na Polaków w Rimini, strach iść na plażę. Mafia widzi utratę wpływów i to co miała dotychczas pod kontrolą, wymyka się poprzez falę uchodźców. Stąd już 120 imigrantów jest zamordowanych przez włoską mafię. “Porządek” został ustawiony symbolicznymi strzałami w głowę.

To, co się dzieje we Włoszech, to stan wojenny. Sielskość pod patronatem mafii już minęła.

Na placu w centrum Rzymu kilkuset imigrantów, między turystami a całą populacją, przeprowadza krwawą wojnę z policją. Próbowali zbudować nielegalny obóz po tym, jak urzędnicy uprzednio usunęli dom zajmowany przez około 1000 Afrykanów.

 

Kiedy doszło do eksmisji okupowanego domu, migranci odpowiedzieli “masową agresją”, informuje agencja prasowa Ansa. Nielegalni imigranci rzucali do policjantów butle gazowe i kamienie oraz wznosiłli barykady. W rezultacie siły rozlokowane z armatami wodnymi próbowały przejąć kontrolę nad sytuacją na placu w pobliżu głównego dworca. Eksmisja była konieczna, ponieważ imigranci nie przyjęli alternatywnego zakwaterowania w mieście, informuje włoski dziennik Il Giornale

 

W sycylijskim Katanii, w Palermo, również doszło do krwawych starć między rdzenną ludnością , a nielegalnie tam przebywającymi Afrykanami. Grupa włoskich kupców starła się z z imigrantami, którzy nielegalnie zaoferowali swoje towary na chodniku. W czasie  bitwy włoski handlarz uruchomił swoją małą ciężarówkę marki Iveco Daily, a po chwili  przekroczył kilka straganów nielegalnych imigrantów.

 

Bitwa między włoskimi kupcami a imigrantami. Oto włoska rzeczywistość:

 

Przyjrzyjcie się tym filmikom fani Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i  SLD. Hiszpania, Portugalia, Niemcy. Tam spokoju już nie ma. Zależnie od regionu jest go więcej lub mniej.

UE chce, aby tak wyglądała rzeczywistość w Polsce. Nie dość, że jesteśmy ekonomicznymi parobkami Europy, to jeszcze chcą zaburzyć nasz i tak już względny spokój.

Takie są rządy lewicowych organizacji. Od początku istnienia Marksizmu zginęło miliony ludzi. Tam gdzie rządzi lewica jest bałagan, wyzysk, demoralizacja. Żaden chrześcijanin nigdy nie powinien popierać jakiegokolwiek polityka lewicy. Tym bardziej antypolskiego.

To my jesteśmy pracodawcami polityków, a nie oni naszymi panami. Wybierajcie więc dobrze reprezentantów narodu, gdyż rzeczywistość może być o wiele gorsza w Polsce niż we Włoszech. Nie kierujcie się sentymentami, tak jak to często jest na wsiach. Bo znam, bo miły facet itp. Oni będą realizować program światowej finansjery. Program Sorosa, Macrona, Tuska,

Niebawem antypolskie siły będą chciały nas ukarać za nieprzyjmowanie nachodźców. Cała opozycja będzie w tym wspierać komunistę Timmermansa i Junkera. Za 80 tys emerytury miesięcznie można zdradzić nie tylko zonę, ale kraj.

 

Swoja drogą jestem ciekaw co powiedzieliby episkopat z niektórymi polskimi pastorami nawołującymi do przyjmowania uchodźców? “Jezus też cierpiał”. Gdzie są więc cierpienia tych pastorów i panów w purpurze?

 

Wracając do wydarzeń we Włoszech.

 

W Neapolu także odbyło się  krwawe masowe powstanie i i uliczna bitwa między Afrykanami, policją i wojskiem. Uzasadnienie: Nielegalni imigranci z Afryki nie chcą płacić opłat, jeśli przelewają pieniądze do swoich krajów pochodzenia z dostawcą usług płatniczych “MoneyGram”. Włoski kanał telewizyjny RaiNews24 informuje, że policja i wojsko mają problem z kontrolą sytuacji. Całe ulice są teraz pod kontrolą afrykańskich gangów. Mafia teraz zapewnia porządek. Według RaiNews24 “Camorra”, z siedzibą w Neapolu, zlikwidowała już 120 Afrykanów. Każdego dnia władze odnajdują  na poboczach nowe ciała migrantów.

Jednakże ta sama mafia wcześniej prowadziła jeden z największych ośrodków dla imigrantów.

 

Policja aresztowała 68 osób, które pomagały imigrantom dostać się do Italii i przy okazji „załatwiały interesy”. Mafiosi między innymi szmuglowali broń.

 

Aresztowani, których służby zatrzymały w poniedziałek należeli do klanu Arena, będącego częścią mafii Ndrangheta z Kalabrii. Rodzina miała zarobić miliony euro dzięki zaangażowaniu w prowadzenie ośrodka dla migrantów w Isola di Capo Rizzuto w Kalabrii. To jeden z największych tego typu ośrodków w kraju.

 

W operacji aresztowania podejrzanych uczestniczyło ponad 500 agentów. Zatrzymany zarzuca się przemyt i nielegalny handel bronią, wymuszenia, oszustwa na szkodę państwa, kradzieże, przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej etc.

http://www.pch24.pl/wlochy–mafia-prowadzila-jeden-z-najwiekszych-osrodkow-dla-imigrantow–blisko-70-osob-aresztowanych-,51632,i.html#ixzz4r7pMGo9H

 

Skąd ci “biedni” imigranci mieli pieniądze na broń? Tylko człowiek pozbawiony elementarnych podstaw logiki lub ideologicznie zacietrzewiony lewicowiec nie dostrzeże w europejskich imigrantach wielkiego planu możnych tego świata.

 

To co się teraz dzieje, jest skrupulatnie przygotowanym scenariuszem wg -> Planu III Wojen Światowych <-

Cytat z powyższego linku:

 

“”Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.”

 

Biblia ostrzegała nas przed tym:

 

 

 “a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu.

13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.:” Mateusza 24

Jak ludzie znajdą miłość w wojnie domowej, gdzie samoobrona stanie się koniecznością. Ludzie będą winić Boga, a nie siebie, nie swoje wybory, nie wybory bezbożnych polityków. Dojdzie do samosądów.

 

To właśnie ma miejsce. Polityczny syjonizm europejski (cała Europa jest pod jego rządami) wzajemnie się niszczą z Islamem, ale kosztem chrześcijan. I tak jak w tym newsie o zamieszkach we Włoszech, obywatele bronią się przed mniejszościami etnicznymi, tak niebawem w świecie powszechnej agresji, nienawiści, gwałtów wielu uzna chrześcijaństwo za iluzje. Polecam przeczytać cały Plan Trzech Wojen Światowych.

To się własnie dzieje na naszych oczach. To jest inżynieria społeczna. To jest teatr. Wiadomym jest, że jeśli będzie więcej uchodźców, to będzie więcej zadym, a jak więcej zadym tym więcej państwa policyjnego i wojska na ulicach.

Póki co mapa przestępstw z udziałem uchodźców wygląda tak:

 

 

Jednak kiedy rząd PISu zostanie obalony przez niemieckich agentów z PO, Nowoczesnej i KODu, czyli ludzi sponsorowanych przez Sorosa, Polska stanie się drugimi Włochami, Francją, Szwecją. Jeśli się im i to nie uda, to napadnie na nas Rosja, gdyż najważniejszym celem światowych satanistów jest wymordowanie chrześcijan. Polska jest jednym z ostatnich państw na świecie, gdzie utrzymywane są wartości chrześcijańskie. W ucisku w niebiblijnym kulcie maryjnym, ale bez duńskiej zoofili, bez szwedzkich relacji rodzinnych opiekunowie-dzieci, bez niemieckiej seksualizacji, bez francuskiego ateizmu. Pomimo fałszywych nauk kościoła Polacy co tydzień słuchają na kazaniu ewangelii a nie muzułmańskich modlitw.

 

 

Oni się modlą do szatana, gdyż to nie jest nasz Bóg. Nasz Bóg nie nawołuje do zła.

 

Teraz ćwiczenie na umysł. Znajdź chociaż jedną kobietę wśród tych mężów i głów  rodziny zwanych uchodźcami:

 

 

 

Widać czarno na białym nie tylko po kataklizmach i nawałnicach, że coś wisi w powietrzu i nie da się tego nie czuć.

 

______________

źródło: http://detektywprawdy.pl/2017/08/29/camorra-zlikwidowala-juz-120-uchodzcow-dokad-to-zmierza/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *