Transpłciowy mężczyzna, który zaszedł w ciążę po zapłodnieniu in vitro, walczy z rządem o to, by jego dziecko zostało uznane za pozbawione matki w swoim akcie urodzenia

[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]
  • Dziecko jest dzieckiem samotnego “rodzica”, który urodził się kobietą, ale żyje jako mężczyzna
  • Mężczyzna chce zostać zidentyfikowany jako rodzic dziecka na akcie urodzenia
  • Podjął kroki prawne przeciwko General Register Office, które rejestruje porody i zgony w Anglii i Walii.

Dziecko urodzone przez transseksualnego mężczyznę znajduje się w centrum przełomowej próby nadzorowanej przez najstarszego sędziego sądu rodzinnego w Anglii i Walii.

Dziecko jest dzieckiem samotnego rodzica, który urodził się kobietą, ale teraz żyje jako mężczyzna po poddaniu się operacji zmiany płci.

Mężczyzna chce zostać zidentyfikowany jako ojciec lub rodzic dziecka w akcie urodzenia, ale w rejestracji powiedzieli mu/jej, że prawo wymaga, aby osoby rodzące zostały zarejestrowane jako matki.

Sir Andrew McFarlane, prezes Wydziału Rodzinnego Sądu Najwyższego, nadzoruje sprawę na rozprawie w Londynie.

Prawnicy mówią, że jeśli sir Andrew będzie rządził człowiekiem, dziecko może być pierwszą osobą urodzoną w Anglii i Walii, która nie będzie miała prawnie matki. Mężczyzna twierdzi, że bycie zarejestrowanym jako “matka” narusza jego ludzkie prawo do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego.

Prawnicy mówią, że inni transseksualni mężczyźni rodzili, ale zostali zarejestrowani jako akty urodzenia jako matki, a ten przypadek chce zostać zarejestrowany jako ojciec i rodzic, a nie matka.

Zawiłe to to trochę jest, ale pytanie co na to królowa Anglii i papież?

Za: https://www.dailymail.co.uk/

Nadchodzą złe czasy dla biblijnych wartości.


Rz 1:25-28.32
25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.
27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

Z drugiej strony jest to znak czasów końca:

To jest ten czas:


Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego: 27 jedli i pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki; nagle przyszedł potop i wygubił wszystkich. 28 Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, 29 lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki4 i wygubił wszystkich; 30 tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.  :

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *