Mężczyzna zgłosił się na ochotnika do umieszczenia chipa pod skórą na żywo na scenie podczas targów w Bracelonie.

Mężczyzna zgłosił się na ochotnika do umieszczenia chipa pod skórą na żywo na targach w Barcelonie w poniedziałek, a inny mężczyzna, który przeszedł już procedurę, pokazał, jak mógł dokonać płatności za pomocą smartfona.

Edgar Pons powiedział, że zdecydował się na wszczepienie chipu identyfikacji radiowej (RFID), ponieważ zawierał dane uwierzytelniające, aby otworzyć drzwi do jego domu.

“Dla mnie jest to bardzo przydatne, ponieważ mam automatyczny dom”, powiedział, dodając, że był on bardziej zmotywowany faktem, że mógł “bardzo łatwo go wycofać, po prostu trochę przyciąć i przycisnąć”.

W trakcie procedury Pons, Alex Rodriguez Vitello, fizyk, inżynier, kurator i badacz w firmie Alfa z siedzibą w Barcelonie, powiedział:

“Układ jest wielkości ziarna piasku lub dwóch i jest pokryty materiałem, który jest biokompatybilny, więc nasze ciało nie degraduje go z czasem.”

Podczas prezentacji na Mobile World Congress, zorganizowanej przez hiszpański bank Sabadell, człowiek o imieniu Pau, który był już wyposażony w chip, dokonał płatności, umieszczając smartfon na skórze pokrywającej chip.

“(Co) widzieliśmy teraz, to jaka może być przyszłość płatności” – powiedziała Anna Puigoriol, kierownik ds. Usług finansowych w Sabadell.

Chip RFID jest postrzegany jako wstęp do biblijnego znaku bestii:


Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć. ” Apokalipsa 13

Oto czasy ostateczne. Po raz pierwszy od 2000 lat możliwa jest realizacja systemu bezgotówkowego, który zmusi ludzi do przyjęcia znaku bestii przez, który utracą zbawienie czyli życie wieczne a ich ciała według apokalipsy zostaną pokryte wrzodami.

Sam chip nie jest jeszcze znakiem, ale będzie nim zapewne tatuaż elektroniczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *