Nawałnice i cofające się morze symbolami apokalipsy.

Wstrzymywałem się dosyć długo od komentarza kataklizmu jaki nawiedził Polskę tydzień temu i to nie z powodu małej wagi tego wydarzenia, ale jakby czekając na znak od Boga, myśl, bodziec.

 

 

Oglądałem ten przekaz w tv z rodziną jakby wyłączając się. Zazwyczaj komentuje niektóre informacje. Tym razem tego nie uczyniłem.

Kiedy oglądałem w telewizji  to, co miliony Polaków w filmiku powyżej, słyszałem w myślach jedno:

 

Upamiętajcie się.

 

Tak około trzech razy. Poczułem wtedy strach, ale nie przed nawałnicą, czy trąbą mogącą odwiedzić mój region, ale przed tym czy ja i moi bliscy będą zbawieni. Czy porzuciłem już wszystkie grzechy. Poczułem, że te nawałnice to nie tylko ostrzeżenie, ale GWARANTOWANY  czas łaski. Jeszcze jest nam dany czas…..

 

Drugą konkluzją jest SKUTEK, na który być może czekali ewangeliccy obserwatorzy, oddania Polski ponownie Królowej Niebios.

 

Na blogu pojawiały się także komentarze z linkiem do newsów o cofnięciu się koło Urugwaju morza zapowiadającego tsunami…

 

Cofnięcie morza odkryło kawałek lądu z jego brudami…..

 

” W zaledwie kwadrans poziom wody w porcie miasta Punta del Este obniżył się o całe 10 metrów, do tego stopnia, że łodzi i jachty osiadły na piaszczystym dnie”

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/117304,morze-nagle-sie-cofnelo-ludzie-obawiali-sie-tsunami

 

Zjawisko takie jest naturalne dla nadchodzącego tsunami. Ale owo tsunami nie nadeszło.

Oba zjawiska miały miejsce mniej więcej w tym samym czasie.

Naukowcy tłumaczą cofnięcie morza

 

“Według miejscowych meteorologów cofnięcie się morza to skutek bardzo silnego wiatru wiejącego od lądu w stronę morza. Tzw. bryza lądowa wypchnęła masy wody w głąb oceanu, ujawniając morskie dno. Sytuacja szybko wróciła do normy, gdy wiatr zmienił kierunek.”

 

Spiskowcy uważają, iż jest to słynny HAARP. Ale teoria HAArp jest między innymi po to, aby umniejszyć rolę Boga, kiedy:

 

31) Podniósł się wiatr zesłany przez Pana i przyniósł od morza przepiórki, i zrzucił na obóz z obu jego stron na dzień drogi, i pokryły ziemię na dwa łokcie wysoko. (Ks. Liczb 11:31)”

 

Bóg ma wszystko pod kontrolą i powyższe zjawiska są według mojej oceny zapowiedzią większych wydarzeń oraz co najważniejsze  KOŃCEM CZASU ŁASKI.

Tak jak pomyślałem o nawróceniu, patrząc na zniszczenia koło Chojnic i  czytając newsa o cofnięciu morza koło Urugwaju, jestem przekonany o wielce symbolicznym obrazie z tego miejsca. Jakby Bóg powiedział “JESZCZE COFAM SWÓJ GNIEW POKAZUJĄC WASZ BRUD.”

 

Żadna stacja telewizyjna nie powiąże tego z ostrzeżeniem od samego Boga. Ktoś powie “takie anomalia były od dawna”.

Gdybyście się przysłuchali głosom strażaków biorącym udział w tym zniszczeniu, to usłyszelibyście, że nigdy w ich historii pracy w Straży Pożarnej nie spotkali się z takimi zniszczeniami.

 

Pora się zastanowić nad swym życiem.

 

” Kto bowiem wyrządza krzywdę, otrzyma odpłatę za krzywdę bez względu na osobę.” Kolosan 2.25

 

 

“Czy nie wiecie, że niesprawiedliwi nie osiągną królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Królestwa Bożego nie osiągną rozpustnicy, bałwochwalcy i cudzołożnicy, ludzie nie umiejący się oprzeć rozkoszom i mężczyźni współżyjący ze sobą, (10) złodzieje, chciwcy oraz pijacy, oszczercy i rabusie” 1 Kor.

 

 

Poza oczywistymi powodami utraty zbawienia są mniej oczywiste jak:

 

-oszczerstwo,

-cudzołożenie,

-rozpusta, (onanizm oraz współżycie poza małżeństwem)

 

To tak celem zarzucenia tematu nowym czytelnikom.

Popularne media nie powiedzą Wam, że Pan Jezus nadchodzi. Będzie masa wytłumaczeń, ale nie te biblijne.

 

“Do Pana należy ziemia i to, co ją napełnia,
świat i jego mieszkańcy.
2 Albowiem On go na morzach osadził
i utwierdził ponad rzekami.” Psalm 24

 

Chcesz ryzykować utratę zbawienia przez własne filozofie? Twój wybór. Jeśli nie, już dzisiaj oddaj swe życie Jezusowi nawracając się, odchodząc od grzechu. Już dziś zacznij czytać biblię. Jest to najbardziej wiarygodna książka na świecie.

 

źródło: http://detektywprawdy.pl/2017/08/21/nawalnice-traby-powietrzne-zapowiedzia-apokalipsy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *