Niektóre linie lotnicze dadzą pasażerom wybór płci “nonbinary” (bez płci).

Rezerwacje podróżnych z niektórych amerykańskich linii lotniczych wkrótce prawdopodobnie zaoferują nowe opcje płci.

Korekta zapewni pasażerom alternatywne opcje przy rezerwacji biletów – poinformował w piątek Associated Press.

Według linii lotniczych modyfikacja jest wprowadzana w życie jako środek promowania inkluzywności.

“Nieujawniona” lub “nieokreślona” będzie podobno wśród nowych udostępnionych opcji wyboru płci.

Narzędzia rezerwacji służące do organizacji lotów w amerykańskich liniach lotniczych są obecnie w trakcie restrukturyzacji dzięki nowej selekcji, która ma zostać zmieniona w najbliższych tygodniach, powiedzieli The Associated Press.

Rzecznik American Airlines, Matt Miller, był optymistycznie nastawiony do wdrożenia, zauważając, że firma ma “bardzo zróżnicowaną bazę klientów”.

United Airlines planuje pozwolić ludziom wybrać M dla mężczyzn, F dla kobiet, U dla nieujawnionych lub X dla nieokreślonych z menu płci przy rezerwacji biletu na swojej stronie internetowej lub aplikacji mobilnej, powiedziała rzeczniczka Andrea Hiller . Będą również mogli wybrać “Mx”. jako tytuł.

United napisali również na Twitterze o swoim planie, aby zapewnić klientom możliwość “wyboru płci, z którą najbliżej identyfikują się podczas procesu rezerwacji.”

Ciężko nie nazwać czasami ostatecznymi tych czasów, w których następuje powrót do Sodomy i biora w tym udzkiał wielkie korporacje wraz zpolitykami, gdyz wszak to Barack Obama wprowadził jako pierwszy neutralna plciowo łazienkę.

Czy nie jest to spisek wszechczasów wobec Prawa Bożego? Potężne firmy, znaczący politycy i w końcu bierność zwykłych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *