Niemcy uczą uchodźców jak uprawiać seks z białymi kobietami.

Kiedy Polacy łączą się smutku i bólu z parą napadniętych w Rimini, Niemcy “edukują” uchodźców w kwestiach seksu.

Temat nie jest nowy, ale pokazuje przyczyny powstania problemu.

Około rok temu niemiecka Służba ds. Informacji o Zdrowiu, uruchomiła witrynę dla osób ubiegających się o azyl.

Adres witryny to zanzu.de. Jednak bardziej kontrowersyjny jest tytuł tej strony: “Zanzu. Moje ciało – słowami i obrazem”.

Celem tej strony jest  edukacja seksualna uchodźców. Strona ma 12 wersji językowych, w tym język polski oraz turecki i arabski.

Poza informacjami dotyczącymi planowania rodziny, są także te dotyczące zachowań seksualnych zgodnych z normami przyjętymi w Europie.

Witryna zanzu.de – finansowana przez niemiecki rząd – miała w założeniu zapewnić informacje dla uchodźców, jak zachowywać się gdy chce uprawiać seks oralny, klasyczny czy analny, w tym gejowski.

To nie wszystko. Grafika jest wielce sugestywna dla uchodźców. Na zdjęciu poniżej, ciemnoskóry mężczyzna leży na białej kobiecie. Lepszej reklamy dla biednych uchodźców nie ma

  

fot. zanzu.de

https://www.zanzu.de/pl/stosunek-p%C5%82ciowy

 

Taki jest opis strony zanzu.de

Projekt Zanzu jest tworzony przez BZgA(link is external) (niemiecka Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung), niemieckie Federalne Centrum Edukacji Zdrowotnej oraz ośrodek Sensoa(link is external), flamandzkie centrum wiedzy o zdrowiu seksualnym.

BZgA jest specjalistycznym   urzędem niemieckiego federalnego ministerstwa zdrowia. Centrum to odpowiada za edukację zdrowotną i działania w zakresie promowania zdrowia w imieniu rządu federalnego. BZgA jest również centrem kolaboracyjnym Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) d/s zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego (Regionalnym Europejskim Biurem WHO(link is external)).

 

 

Jak widać ludzi trzeba uczyć uprawiania seksu, gdyż sami tego nie potrafią robić, co stawia nas poniżej zwierząt, które nie mają żadnych instruktarzy z zakładania rodziny czy współżycia, a jednak potrafią to robić.

Chrześcijanie nie potrzebują Światowej Organizacji Zdrowia ani centrów wiedzy seksualnej. Chrześcijanie mają biblię i przewodnictwo Ducha Świętego.

 

Trudno się dziwić niepohamowaniu żądz cielesnych imigrantów skoro zachęcają ich do tego komuniści z UE.

W Rzymie takie sceny jak poniżej nie są ponoć niczym nowym czy zaskakującym:

 

źródło: http://www.adnkronos.com/fatti/cronaca/2017/05/05/roma-sesso-sul-marciapiede-pieno-centro_a00nrJtPpI2HC3rJtszMON.html

 

“Fotografie zamieścili w sieci pracownicy jednego z biur sąsiadujących z Placem Niepodległości. Na zdjęciach widać imigranta, który uprawia seks z białą kobietą na stercie brudnych ubrań. Para zupełnie nie przejmuje się tym, że jest obserwowana i kontynuuje swoje zabawy. ”

 

To są czasy ostateczne. Rozpusta, lubieżność, cudzołożenie, promocja homoseksualizmu to znak końca tych czasów.

 

 

 Wiedz o tym, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie będą samolubni, rozkochani w pieniądzu, chełpliwi, wyniośli, bluźnierczy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, nieczuli, nieprzejednani, skorzy do oszczerstw, niepohamowani, okrutni, gardzący tym, co dobre, zdradzieccy, bezmyślni, nadęci, kochający przyjemności bardziej niż Boga, stwarzający pozory pobożności, lecz będący zaprzeczeniem jej mocy. Takich ludzi unikaj.

Z nich biorą się ci, którzy wkradają się do domów i wykorzystują frywolne kobiety, obciążone grzechami i rozdzierane przez różnorodne żądze.” 2  Tymoteusza 3

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *