Parada mody szatana w kościele anglikańskim San Andres w Londynie.

 

W poniedziałek kreatorka “mody”  Dilara przekształciła kościół San Andres w Londynie w grafikę szatana. Wystrój był zdominowany przez imponujące tło pełne obrazów tarota. Symbole w tle tureckiej projektantki mody  były   oczywiste.

Taka jest oto kolekcja wiosna/lato 2018:

 

 

Dorastając z muzułmańskimi rodzicami  w Stambule, Dilara przyznała, że chce się ciągle badać. Powiedziała magazynowi Vogue, że jest zafascynowana parapsychologią, okultyzmem i magią „rzeczy” – co jest wyraźnie widoczne w ich nietypowych wzorach.

 

Demoniczny pokaz  “mody” w jednym z najsłynniejszych kościołów anglikańskich w Anglii nie powinnien być zaskoczeniem. W tej wystawie widzimy ukryte “ukryte” symbole Illuminati i masonów. Jest satanistyczna gwiazda Remfana oraz masoński cyrkiel. Kapłani kościoła San Andres są ponoć bardzo zadowoleni z programu i, oczywiście, z dochodów, które wygenerowali. Niczego nie można oczekiwać od organizacji, której Biblia odnosi się jako “Wielka Nierząd Babilonu” w Objawieniu 17.

Kościół anglikański jak wiele kościołów jest córka kościoła Rzymu.

Brooke Candy i Violet Chachki należały do ​​grupy ciężko przygotowanych modeli, którzy popisywali się muzyką z  Dark Wave lat 80. i tradycyjną muzyką do tańca brzucha.

Turecka projektantka zasłynęła dwa lata temu w Central Saint Martins, kiedy dokonał prezentacji partyzancką dla uczniów, których praca nie stała się oficjalnym programem prasy.

 

To jest w roku 2017. Satanizm postępuje. Co będzie za rok, dwa….

 

Wartym zaznaczenia jest fakt zgody władz Londynu na ów pokaz satanistycznej mody. Jest to kolejny dowód na antychrześcijańskie władze.

 

Oczywiście Bóg jeden wie, kiedy rozpocznie się biblijny Wielki ucisk, ale patrząc po tym co się dzieje na świecie, śmiem wątpić aby to były dekady.

Przyjdź Panie Jezu.

 

 

 

Jedna myśl na temat “Parada mody szatana w kościele anglikańskim San Andres w Londynie.

  • 24 października, 2018 o 8:37 pm
    Permalink

    Już Kain zabił Abla.A kiedy to byłoooo?Nic nowego pod słońcem..,

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *