Szef mafii oburzony ekskomuniką papieża. Ogólnoświatowa mafia polityczno-katolicka w konflikcie.

Jeszcze nigdy w historii świata nie było wszystko tak klarowne jak obecnie. Trzeba wielkiego zaparcia i uporu, aby nie łączyć faktów.

 

Syn szefa nowojorskiej mafii Giovanni Gambino protestuje przeciwko ekskomunice nałożonej przez papieża Franciszka na członków włoskiej Cosa Nostry i skazywaniu ich na Piekło.

 

 

  • Giovanni Gambino mówi, że mafia sycylijska, znana jako Cosa Nostra  odegrała kluczową rolę w ochronie Włoch przed ISIS
  • Watykan był gospodarzem konferencji na początku tego miesiąca, aby rozważyć nową prawną doktrynę Kościoła Katolickiego, aby ekskomunikować osoby związane z  mafią.
  • Gambino powiedział: “Papież Franciszek dokonuje ekskomuniki mafii, kiedy.. … w międzyczasie kapłani oskarżeni są o nadużycia seksualne i oni dostają drugą szansę w Ameryce Południowej”
  • Gambino twierdzi również, że włoska mafia była ostatnią linią obrony, a bez niej, Watykan najprawdopodobniej przestanie istnieć i zamieni się w ciągu 15 lat  w meczet. 
  • Obwiniał rząd włoski za to, że Cosa Nostra rozluźniła przypływ do regionu i walczyła z napływem imigrantów i uchodźców. 

http://www.dailymail.co.uk

Fot,. dailymail.co.uk

Gambino (po lewej z Billem Clintonem) również poruszał kwestię “nadmiernie zaludnionych więzień” podczas spotkania w 2007 r

Fot,. dailymail.co.uk

Na zdjęciu Gambino z Hillary Clinton. Poprosił, aby jego ojciec handlarz narkotyków został zwolniony z więzienia w zamian za głosy podczas wyborów  w 2007 roku.

 

Teraz uwaga, najlepsze. Wypowiedź Gambino:

 

“”Dla mnie, ekskomunikowanie mafii z Kościoła Katolickiego nie jest gestem chrześcijańskim. Jezus powiedział: “Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle się mają. Nie przyszedłem do sprawiedliwych, ale do grzeszników”.

😀 😀 😀

 

Chciałoby się zaśmiać, ale nie ma się z czego śmiać, albowiem wielu chrześcijan sprytnie przekształca wersety na potrzeby własne. W ten sposób są gangsterami interpretacji. W internecie gangsterów nie brakuje.

 

Jak widać ludziom zależy na zbawieniu, ale monopoliści na wejście do nieba, mogą w każdej chwili Cię ekskomunikować zależnie od potrzeb. Te się zmieniły, gdyż zmieniła się polityka kościoła Rzymu na bardziej radykalną. Wszak pan Wojtyła pseudonim rzymski Jan Paweł II, na spotkaniu w Asyżu całował Koran, który patronuje panom gwałcicielom z Rimini.

 

 

Franciszek jedynie przyspiesza w rozwoju religii przeciwnej chrześcijaństwu. Drodzy katolicy: macie problem, ponieważ Franciszek jest tylko egzekutorem tego co zaczął JPII. Ten sam, któremu budowane są drogie pomniki.

Przykładowo pomnik w Suwałkach kosztował 300 tysięcy złotych:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_Jana_Paw%C5%82a_II_w_Suwa%C5%82kach

Jakoś nikt nie protestował przeciw jego budowie. Za 300 tysięcy można:

  1. Spłacić długi miasta
  2. Wesprzeć biedne rodziny.
  3. 300 metrów drogi gminnej.

 

Czyżby Jan Paweł II nie wiedział jakich przyjaciół mają Clintonowie? Pytanie retoryczne.

 

 

Popatrz Karol, oni wszyscy nam wierzą 😀

 

Biblia mówi:

 

“Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło.” Łukasza 8

 

Prorok Daniel również powiedział to co ma nastąpić w kwestii wiedzy o tym świecie:

 

Daniela 12:4 Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.”  

 

Tyczy się to głównie proroctw biblijnych, ale ciężko ich nie rozpatrywać w kontekście polityki i Watykanu.

 

Jak widzicie jest to jedna wielka mafia. Z tym, że będącą pod kuratelą Cosa Nostra nie jest już potrzebna Watykanowi.

Przez dziesiątki lat mafia nie przeszkadzała Watykanowi, a teraz w momencie pojawienia się uchodźców jest im nie potrzebna. Wszystko za nich zrobią “uchodźcy”. Według mojej oceny podobnie będzie z pewnymi politykami. Zostaną wystawieni na odstrzał. Diabeł w przeciwieństwie do Boga nie dba o swoich.

 

Filmy takie jak “Ojciec chrzestny” wzmacniają wizerunek Kościoła Katolickiego, który zapewniał współpracę i wsparcie dla mafii, szefów mafii, którzy chrzczą swymi dziećmi w kościele, uczestniczą w Mszy św., Noszą krzyże i modlą się do Madonny, akty przemocy przeplatają się z uczynkami religii. Ten obraz byłby obraźliwy dla rodzin bohaterskich kapłanów zamordowanych przez mafię, ale jest tam element prawdy:

 

Scena z filmu “Ojciec Chrzestny”.

Byłem kiedyś katolikiem i wiem jak ciężko jest wyjść z tego Babilonu, ale ilość dowodów przeciw temu zepsutemu kościołowi jest zatrważająca.

 

“Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, ”  Apokalipsa 18

 

Bez cienia wątpliwości żyjemy w czasach ostatecznych. Jeśli nie chcesz plag ściągniętych od Boga, to wyjdź z tego obłudnego Babilonu.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *