Wielkie ćwiczenia: Zapad 2017, Dragon 2017 i Rapid Trident 2017. Bóg jeden wie czy będzie wojna.

Wydaje się jakby wszystkie figury poustawiane były na szachownicy sił przeciwnych Bogu. Sama symbolika nazwy manewrów wojskowych pokazuje kto za tym stoi.

Dragon (smok – biblijny) oraz Rapid Trident (szybki trójząb).

Jak myślicie, czy twórcy tych manewrów opierali się na symbolice chrześcijańskiej? Oczywiście, że nie. Wystarczy wstukać sobie w google grafika osobno hasło “dragon” i “trident”.

Oto jakie znajdziemy wyniki:

 

Rapid – trójząb.

 

Dragon – smok.

Przypominam, że rok temu ćwiczenia Nato nazywały się Anakonda.

 

O ile o ćwiczeniach w Polsce i Białorusi już słyszeliśmy, to o tych na Ukrainie już nie.

Dziś na Ukrainie oficjalnie rozpoczną się manewry wojskowe Rapid Trident 2017. Weźmie w nich udział 2,5 tysiąca żołnierzy z 10 krajów – przede wszystkim z Ukrainy i państw NATO. Wśród nich również żołnierze z Polski. Ćwiczenia potrwają do 23 września.

Kilka lat temu miałem pewien sen, oby nie proroczy związany z takim stanem rzeczy jak ma obecnie. Zresztą coraz więcej osób miewa takie sny, ale nie jesteśmy w stanie ocenić na ile są one naszym podświadomym lękiem, czy przetwarzaniem informacji w stanie alfa, REM, a na ile snami od samego Boga.

 

Wracając do newsa. Polacy z Litwinami i Ukraińcami biorą udział w ćwiczeniach w tym samym czasie co Rosjanie. Mało tego,  Wojsko Polskie również na terenie Polski ma takowe ćwiczenia również w tym samym czasie.

Popatrzmy na to jeszcze z innej strony. Grzegorza Brauna polityka Unii Wolności (Balcerowicz, Petru, Micnik, Mazowiecki) bratanek Juliusz Braun zaszczepia Polakom od kilku lat hasło: kościół strzelnica. Te hasła są już wprowadzane w życie.

 

 

Sztucznie bo nagle w roku 2017 pompowany jest patriotyzm. Patriotyzm, którego Polacy się nigdy nie wyzbyli, niczym dawna miłość z serca. Teraz przypominają nam naszą tożsamość,  tak na prawdę poniewieraną od okrągłego stołu. Zachodzi pytanie “gdzie byli politycy prawicy” kiedy byliśmy sprzedawani Niemcom i jesteśmy nadal sprzedani zachodnim korporacjom medycznym?”

 

Ćwiczenia Trident stanowią solidną podstawę do wywołania wojny światowej gdyż udział w nich deklaruje wiele państw. Będą także wojskowi z Polski, Litwy, Norwegii, Rumunii, Gruzji, Kanady, Estonii, Bułgarii, Turcji i Wielkiej Brytanii. Polscy żołnierze będą ćwiczyć na poligonie w Jaworowie w ramach polsko-ukraińsko-litewskiej brygady LITPOLUKRBRIG.

Udział wojsk Turcji jest niesłychanie kontrowersyjny. Oczywiście są oni naturalnymi członkami NATO, ale warto zwrócić uwagę na fakt, iż Turcja posiada największą armię w Europie. Mało tego, to Rosjanie, a właściwie ludzie Rosją rządzący nałożyli sankcje i embargo na Turcję.

 

 

Nagle trzy różne ćwiczenia diabła w tym samym miejscu: na granicy z Polską.

Oto Trident: Polska, Ukraina, Białoruś.

Trzy zęby przeciwnika Boga chcącego:

 

“Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć“. Jana 10

 

NIE ZABIJAJ

 

 

Pan Jezus przyszedł aby:

 

Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości.”

 

Nie trzeba wchodzić na mój blog, aby czuć pewien niepokój, ale jak jest napisane w Biblii:

 

Łukasza 21

“Czas się przybliżył. Nie idźcie za nimi! Gdy zaś usłyszycie o wojnach i rozruchach, nie lękajcie się; to bowiem musi stać się najpierw, lecz nie zaraz potem będzie koniec. Wtedy rzekł do nich: Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu,”

 

To są te czasy. Żyjemy w czasach ostatecznych. Nie wierzcie politykom. Bogu wierzcie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *